Od małej obrończyni zwierząt do właścicielki Profesjonalnego Salonu Strzyżenia Psów „Psu wypada”.

Nazywam się Ada Kaczmarczyk i bardzo mi miło Państwa poznać! Kiedy byłam małą dziewczynką, godzinami siedziałam przed telewizorem oglądając „Policję dla zwierząt z Miami”, przygarniałam wszystkie osiedlowe psiaki, a kominiarze dawali mi znać kiedy okociła się ich kotka.
https://psuwypada.pl/wp-content/uploads/2020/08/o_mnie_top.png

W dniu swoich 21 urodzin postanowiłam wyjechać do Krakowa, gdzie zupełnie przypadkiem trafiłam do miejsca w którym mieścił się hotel i salon strzyżenia dla psów.

Było ciężko.. Nawet bardzo .. Pierwszy pies, york Bartek, 4 godziny i końca nie było widać.

Na przestrzeni kilku lat, miałam okazję uczestniczyć w warsztatach i seminariach u topowych groomerów w Polsce. Magdy Augustyniak Mikoszy, której słów nigdy nie zapomnę. Powiedziała „Jeśli po tak krótkim czasie trzymania nożyczek w rękach, tak strzyżesz, to będzie z ciebie groomer”.

Dziękuję za tę motywację ! Świetnej Izy Rojek Grudniewskiej oraz jednego z czołowych groomerów stylu Asian Fusion na świecie – Xiao Hao.

https://psuwypada.pl/wp-content/uploads/2020/08/o_mnie.png

Nadszedł moment w moim życiu, w którym bogata w wiedzę i doświadczenie tworzę to miejsce, mój własny Salon Strzyżenia Psów. „Psu wypada” to miejsce przede wszystkim pełne miłości do zwierząt.

Salon, w którym Wasz pupil poczuje się wyjątkowo, komfortowo, a cała uwaga skupi się na pracy z nim.

Psi fryzjer
Kontakt z nami
Alternatywy 6/U1, 02-775 Warszawa
pon - pt: 10:00 - 20:00
sb: 10:00 - 14:00
bt_bb_section_top_section_coverage_image

Copyright © Psu Wypada Warszawa Ursynów, Mokotów, Kabaty, Wilanów, Stokłosy, Służew